Propozice

Devátý ročník havlíčkobrodského půlmaratonu, který proběhne v sobotu 25. září 2021, se těší na několika novinek. Po loňském navrácení oblíbených dětských a štafetových závodů, a po úspěšné premiéře Lidového Běhu, bude letos nově trasa půlmaratonu součástí MČR veteránů v půlmaratonu. Trasa Havlíčkobrodského půlmaratonu znovu povede přes Havlíčkovo náměstí.

Půlmaraton

Hlavní závod 9. ročníku pro veřejnost od 18 let vede po veřejných cyklostezkách a chodnících, z velké části podél břehu řeky Sázavy. Letošní novinkou je MČR veteránů v půlmaratonu.

Dětské závody

Závody pro chlapce i dívky od těch úplně nejmenších až po patnáctileté se poběží na okruhu v areálu Plovárenská. Děti podle věku poběží trať na 100, 400 a 800 metrů.

Štafety

Závod pro veřejnost od 15 let je společný pro muže, ženy i smíšené štafety. Vlastní kategorii mají firemní štafety. Trať nově vedetaké přes Havlíčkovo náměstí.

Lidový Běh

Nemáte tým na štafetový závod a celý půlmaraton je příliš náročný? Zúčastněte se premiérového Lidového Běhu na trati dlouhé přibližně 5,2 km a přispějte na sportovní vybavení pro mládež.

 

Mapa trati Havlíčkobrodského půlmaratonu


Sledujte nás:

Facebook Havlíčkobrodský půlmaratonInstagram hbpulmaraton

Podívejte se na:

SPORT FACTORY TEAM