Každý registrovaný účastník podpoří vzdělávání ve městě!

Každý registrovaný účastník podpoří vzdělávání ve městě!

Jak jistě víte, pořadatelé Havlíčkobrodského půlmaratonu nejsou pouze bývalými atlety a oddanými příznivci atletiky, ale též dlouholetí kamarádi ze středních a vysokých škol, kteří na svá studia velmi rádi vzpomínají. Zároveň si uvědomují, jak je vedle rozvoje pohybových aktivit, právě kvalita vzdělávání zásadní pro zdravý rozvoj společnosti. Cílem pořádání Havlíčkobrodského půlmaratonu tak bude vedle podpory královny sportu a prezentace krás našeho města, též podpora vzdělávání ve městě.

Část startovného tak bude věnována na podporu středních a základních škol ve městě. Konkrétně z každého zaplaceného startovního čísla půjde 15% na podporu zmíněných vzdělávacích institucí. Rádi bychom, aby našimi pomocníky a dobrovolníky v den závodu byly právě studenti škol, kteří tak získají zkušenosti s reálnou prací na přípravě a vedení větší sportovní akce!

Svou účastí tedy můžete podpořit mnohem více než samotné konání sportovní akce. Zaregistrujte se a proběhněte si půlmaraton, či pouze projděte trasu Lidového běhu. Přijďte strávit aktivně několik hodin s celou rodinou mezi nás a podpořte svoje město, studenty a zdravý životní styl.

Zvládneme to společně s Vámi!


Sledujte nás:

Facebook Havlíčkobrodský půlmaratonInstagram hbpulmaraton

Podívejte se na:

SPORT FACTORY TEAM